HAKKIMIZDA

ERYILMAZ İŞ ELBİSELERİ ve İŞ GÜVENLİĞİ firması başta Rauf ERYILMAZ olmak üzere ERYILMAZ KARDEŞLERİN girişimci çabalarıyla 1996 yılında Kocaeli’de kuruldu. Şu anda İstanbul ve Diyarbakır’daki üretim tesislerinde 500 metrekare kapalı ve 3500 metrekare açık alanda 30’un üzerindeki deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.
ERYILMAZ İŞ ELBİSELERİ ve İŞ GÜVENLİĞİ firması kendi bölgesinde de bir ilke imza atmış ve bölgede bilinmeyen İş Elbiseleri ve İş Güvenliği alanında bölgeye öncülük etmiştir. 2008 yılına kadar bölge genelinde tek başına hizmet veren firmamız diğer firmalar tarafından örnek alınmış ve bu yönüyle de hem İş Elbiseleri ve İş Güvenliği sektörünün gelişiminde hem de bölge ekonomisinin kalkınmasında önemli katkıları olmuştur.
ERYILMAZ İŞ ELBİSELERİ ve İŞ GÜVENLİĞİ  firması şu anda ülke genelindeki satışlarının yanı sıra Fransa, İtalya, Belçika, Almanya, Rusya, Suudi Arabistan, Irak gibi ülkelerde de önemli firmalara hizmet vererek ciddi bir pazar ağı oluşturmayı başarmıştır.
Firmamız 22 yıllık deneyimi, çağdaş yönetim anlayışı, yetişmiş uzman personeli, teknolojik gereçlerle donatılmış üretim tesisleri ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.